Тернопіль

29 березня стане відоме ім‘я найкрасивішої тернополянки

Десятий ювілейний конкурс краси “Міс Тернопіль 2019”. До початку події залишилось два тижні. Тернопільські красуні активно готуються, а своїми переживаннями поділись з каналом Тернопіль1.

“Міс Тернопіль”. Щоденні випробування і навчання: акторське мистецтво, сценічна мова, дефіле, позуванню на фото. Це лише частина того, що повинні пройти дівчата, які боротимуться за перемогу.

16 претенденток роблять все для того, аби гідно представити себе. Серед учасниць і аматори, і такі, що мають досвід в цій сфері. 17-річна Ірина розповідає, хвилюється, і хоча уже брала участь в конкурсі “CтудМіс” та все ж розуміє, що цей конкурс масштабніший і важливіший. “Чим менше залишилось днів до початку, тим більше переживань.

Тож стараюсь, щоб емоцій було мінімум, адже це заважає результату”, каже учасниця конкурсу Ірина Пачашинська. Хвилювань не приховує і студентка Яна Кузіцька. Вона уже має досвід роботи моделлю, тож каже, впевнена в своїх силах. Проте розуміє, що й інші дівчата варті перемоги. “Чесно кажучи дуже хвилююсь. Маса вражень, цікаві майстер класи. Хоч і важко поєднувати це з навчанням, проте, воно того варте”, ділиться враженнями Яна. Один з етапів підготовки – майстер клас з фейсбилдингу та артикуляційної гімнастики. І звичайно – дефіле. Підтримати красунь та розповісти про власний досвід перемоги прийшла “Віце-Міс України 2015” Еліна Руденко. “Я прагнула перемоги, я марила цим. Під час тримісячної підготовки я думали лише про це. Тренувалась два рази на день, дієти, також готувалась психологічно. Була лише одна ціль, я жила конкурсом міс Тернопіль”, каже Еліна. Дівчина розповідає, щодня змушувала себе прокидатись о 6 ранку та йти на пробіжку, незважаючи на погоду. Окрім цього, боролась зі страхом публічного виступу. Та усе це зробило дівчину лише впевненішою у собі. Учасниці конкурсу “Міс Тернопіль 2019” кажуть, ці поради корисні. Кожна з претенденток на перемогу розуміє – треба робити усе для того, щоб розвивались різносторонньо та відкрили власну глибинну красу Виконавчий директор Національного комітету “Міс Україна” в Тернопільській області Володимир Заверуха каже, впевнений, що кожна дівчина на конкурсі змінює ставлення до себе. ”

Дівчата дуже міняються, це дуже велика школа, яка їм знадобиться в житті. Мені приємно, що дівчатка багато чого потім добились”, додає Володимир Заверуха. Володимир Заверуха розповідає, дівчата щодня проходять тренінги, майстер класи, а також активно займаються фізичними вправами в спортзалі та йогою. Окрім цього, дівчата уже готують виступи на конкурс талантів та страву для гастрономічного показу. Результати старань красунь тернолопяни зможуть побачити 29 березня. А на самому конкурсі обрати “Міс глядацьких симпатій”.

Тетяна Муран, Оксана ЗадорожнаLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK