Тернопіль

15-секундне відео тернопільського журналіста набрало у TikTok 9 мільйонів переглядів

Тернопільський журналіст Сергій Балуцький зняв вірусний ролик для TikTok, який набрав 9 мільйонів переглядів.

Ведучий одного з місцевих телеканалів показав моторошні кадри закинутої будівлі у Чорнобильській зоні відчуження, записавши відео під час екскурсії у Прип’яті.

Допис набув неабиякої популярності у соцмережі TikTok – 15-секундна зйомка отримала 579 тисяч “лайків”, 81 тисячу поширень та понад 34 тисяч коментарів.

“Ролик став вірусним на кількох американських порталах, які самі звернулись до мене із проханням надіслати оригінал запису. Далі в “чат зайшла” Південна Америка – Колумбія Чилі, Бразилія. Потім різко мене засипали повідомленнями з Індонезії, В’єтнаму та Кореї. За кілька днів відео залетіло в Австралію і Нову Зеландію та Філіппіни. На останок поширювати ролик почали шведи, португальці та іспанці”, – розповів на своїй сторінці у Facebook Сергій Балуцький.

За словами журналіста, найчастішим питання, яке задавали йому іноземці, було: “як потрапити туди?”.

“Ми самі не розуміємо, яким туристичним потенціалом для нас є Чорнобиль. Поки інші готові витрачати на це шалені кошти і вивчати історію Чорнобиля, більшість із нас не знають навіть, коли саме трапилась трагедія, що саме сталось і чим відрізняється Чорнобиль від Прип’яті. У школах, до речі, щороку одна і та ж пісня Скорика. А що ми знаємо про установку “Дятел” і про життя у зоні відчуження сьогодні?”, – зауважив чоловік.

1Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK