Тернопіль

Тернопільський психотерапевт розповіла, як вберегтися від депресії через погоду

Хоч на вулиці весна, та погода по справжньому осіння. Лише за два тижні травня половина днів була дощовою. Це має негативні наслідки – поганий настрій і навіть депресія. Чи можливо врятуватись, і якщо так, то яким чином – у сюжеті Т1 Новини.

Знову дощі. Хоч календарна весна підходить до завершення, але справжнього тепла тернополяни не дочекалися. Експерти кажуть, така зміна погоди впливає на настрій. Коли надворі дощ – посмішки з облич зникають, одяг стає темних кольорів, і здається, люди настільки заклопотані, що не мають часу посміхатися. Тернополяни зізнаються – їх настрій дійсно залежить від погоди.

І ось ми переконуємось, на вулиці дощ, тож люди не говіркі, кожен біжить по своїх справах. Психологи ж наголошують – ваш стан залежить лише від вас самих. І варто зробити кілька кроків, щоб погода і настрій не були пов’язаними. Найперше – з’ясувати у чому причина. Далі – відволіктися і переключатися на іншу діяльність, каже сімейний системний психотерапевт Наталія Гаєвська.

Психолог розповідає – одним з найкращих методів подолання поганого настрою є цікава книга. Читаючи людина відволікається, разом з головним героєм переживає труднощі, і таким чином знаходить вихід з своєї проблеми.

Крім того, експерти радять – головне знайти заняття, яке в даний момент припаде до душі. Це може бути фільм, чай, зустрічі з друзями, шопінг, чи звичайна прогулянка. І ще одне, якщо у вільний час займатися улюбленими справами, то на поганий настрій просто не буде часу.

Юля Диня, Ігор Чорняк, Віталій Куземко, Павло Верхолюк, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK