Дівчинка з 6,5 років потерпала від фізичного, сексуального та морального насильства.
У Чернівецькій області засудили до 10 років позбавлення волі 48-річного чоловіка за розбещення та спроби зґвалтувати малолітню падчерку. Чоловік продовж 4 років намагався задовольнити сексуальну пристрасть із донькою своєї співмешканки, як природнім, так і неприроднім шляхом.
Про це повідомили в Чернівецькому апеляційному суді.
Чоловік неодноразово намагався вступити з дитиною у сексуальний контакт, але щоразу не доводив ці спроби до кінця, адже у кімнату заходила мама дівчинки.
“І тоді малолітня дитина, перебуваючи під тиском, викликаним погрозами чоловіка вигнати її разом із братом і мамою з дому, змушена була залишатися у кімнаті з дорослими і дивитися, як вони вступають у статевий зв’язок“, – йдеться у повідомленні.
Окрім цього часто п’яний кривдник вчиняв відносно дівчинки розпусні дії, бив її та залякував.
“Дівчинці було три роки, коли мама почала проживати з чоловіком у його помешканні, а вона зі старшим на 2 роки братом залишалася у притулку. Спочатку дорослі брали її до себе на вихідні, а коли їй виповнилося дев’ять років – забрали назовсім”, – йдеться у повідомленні.
Як стало відомо згодом, від систематичного фізичного, сексуального та морального насильства дівчинка потерпала ще з літа 2016 року, відколи їй було шість з половиною років і тривало впродовж наступних чотирьох.
Про те, що відбувається вдома, дитина нікому не розповідала, аж поки минулого року не наважилася поділитися із практичним психологом Центру соціально-психологічної реабілітації дітей, куди вони з братом потрапили, як діти, позбавлені батьківського піклування. Тоді вирішувалося питання про позбавлення батьківських прав їх біологічного батька.
Як тільки працівники Центу дізналися про це, негайно ж звернулися до поліції.
На підставі зібраних доказів та наданих потерпілою і свідками показів, суд ухвалив вирок, згідно з яким визнав чоловіка винним у розбещенні малолітньої, вчиненому членом сім’ї та у повторному незакінченому замаху на зґвалтування.
Обвинувачений не визнав своєї вини, стверджував, що діти зводять наклеп та оскаржив вирок в апеляційному суді, в результаті його засудили до 10 років позбавлення волі.
Залишити відповідь