Тернопіль

“Зірковий двобій”: у Тернополі представники шоу-бізнесу зіграли матч із військовими

Ще з дитинства Любомир захоплюється футболом. Хлопець успадкував любов до цього виду спорту від діда. Та коли прийшов час обирати між спортом та військовою службою Любомир без вагань обрав друге. Зараз він солдат контрактної служби у 44 окремій артилерійській бригаді. Та попри службу хлопець не забуває про улюблене заняття.

– Займаюсь тому, що мій дід займався футболом. В мене це пішло від діда і я цілими роками без футболу жити не міг, – каже гравець команди 44 окремої артилерійської бригади Любомир.

До Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми відбувся дружній футбольний поєдинок між командою 44 окремої артилерійської бригади та командою «Вставай, Сонце» з числа музикантів, ведучих та акторів Тернопільщини.

Гравець збірної шоу-бізнесу Ігор Оршак розповідає, таким чином футболісти привертають увагу тернополян до гострих проблем суспільства.

– Такі ігри потрібно проводити, адже є багато соціальних моментів. Є багато проблем і ми привертаємо до них увагу. Адже наша команда складається з локально відомих людей. А такими іграми ми привертаємо увагу, – каже гравець команди “Вставай, Сонце” Ігор Оршак.

Цього разу суперниками зіркової команди стали військові строкової та контрактної служби. Капітан команди каже, така ініціатива йому імпонує, тому й надалі планують долучатися до подібних заходів.

– Команда в нас збірна. Тому категорії військових різні. Це строкова служба і контрактна. Також грають офіцери з нами. Тренуємося ми доволі часто, є в нас планові заняття, масові роботи і там ми проводимо тренування, – каже капітан команди 44 окремої артилерійської бригади Богдан Антонюк.

Для зіркових колег та глядачів матчу військові підготували музичний сюрприз.

Вранці – на полігон, а ввечері – на футбольне поле. Гравці команди 44 бригади розповідають, часу на підготовку до матчу мали небагато, але на кожному з тренувань викладалися на повну.

– Стараємося грати кожен день, ввечер, тоді, коли є вільний час, адже кожен день не завжди виходить. А так граємо десь 3 рази в тиждень, це нормально, – каже футболіст команди 44 окремої артилерійської бригади Антон Сковира.

Щовівторка збірна «Вставай, Сонце» грає з командами журналістів, держслужбовців, студентів та інших організацій та установ Тернопільщини. Андрій Підлужний каже, хотіли створити турнір, який би об’єднував тернополян.

– В нас ще заплановано матчі з пластунами, Службою безпеки України, з «Кореспондент 1». Планів у нас дуже багато. Я думаю, що кожного вівторка це дуже цікаво, тому запрошуємо і раді бачити, – каже організатор футбольного турніру Андрій Підлужний.

Перемогла у матчі команда «Вставай, Сонце» з рахунком 7:6. В кінці всі учасники змагань отримали медалі, кубки та подарунки. Наступний матч відбудеться вже наступного вівторка на стадіоні 11 школи.

Христина Луцик, Оксана Задорожна, Павло Верхолюк, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK