Тернопіль

Життя за колією: тернополяни просять облаштувати перехід

Колія розділяє мікрорайон “Оболоня” у Тернополі. Жителі вулиць, зокрема, Чернівецької, Гребінки, Садової, щодня проходять через колію, бо так швидше потрапити до центру міста, ринку і автовокзалу. Але переходу тут немає.

“Важко з дітками, а ще коли дощ, погана погода. Це катастрофа”, – каже жінка, яка живе біля колії Ольга.

Люди кажуть, ходять через колію, хоча і розуміють небезпеку. Залізнодорожний шлях тут вигнутий, тому потяг одразу не побачиш. Відтак жителі просять облаштувати безпечний перехід.

“Хто має транспорт, то їдуть в місто, а для інших єдина розв’язка – спуститися сюди вниз. Куди їм іти? Єдине прохання, щоб тут був цей перехід. Однозначно, бо все рівно люди ходять і ходити будуть”, – додає пані Надія.

Проблема жителів не нова. У 2016 році писали відповідну петицію про “Облаштування переходів через залізничні колії на ділянці Тернопіль-Березовиця”. Тоді у міському управлінні ЖКГ, благоустрою та екології повідомили, що для облаштування переходу потрібен дозвіл Львівської залізниці.

“Було колективне звернення у міську раду, у відділення львівської залізниці, поки що в нас відповіді немає”, – каже чоловік, який живе біля колії Віталій.

У міській раді Т1 Новинам пояснили, про проблему знають і зверталися до залізничників. Але ті в облаштуванні переходу відмовили, через певні технічні умови. Які саме ми запитали у відокремленого підрозділу “Тернопільська дирекція залізничних перевезень”. Проте там коментувати ситуацію не захотіли.

Для людей проблема залишається відкритою, вони і далі продовжують ходити через колію, хоч це і небезпечно.

Яна Полухіна, Віталій Куземко, Володимир Сосна, Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK