Тернопіль

Жителі Тернопільщини купили нових авто на $8 млн

У першому кварталі 2021 року в Тернополі та області придбали 250 нових автомобілів. Сума покупок становила 8 млн доларів США.

автомобЛідер серед брендів у січні-березні – Toyota. Майже 50 таких нових автомобілів отримали реєстрацію у регіоні. Крім цих авто, часто обирали Renault, Skoda, Kia і Volkswagen, – йдеться у рейтингу сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Кросовер Toyota RAV4 отримав найбільшу кількість продажів серед моделей і покрив 9% ринку. Також у регіоні часто реєстрували Renault Duster і Kia Sportage.

Майже 85% зареєстрованих автомобілів – кросовери. Частка авто, що обладнані дизельними моторами склала 36% ринку, а середній об’єм двигуна становив 2 л. Автомобілі за ціною від $17 до $35 тисяч отримали долю ринку 58%. Середня ціна кожного автомобіля, який зареєстрували у першому кварталі, перевищила $32 тисячі.

Загалом у першому кварталі поточного року українці придбали 21 000 нових автомобілів. Сума покупок становила $660 млн.

Слід нагадати, у 2020 році в Тернополі та області реалізували 1 000 нових автомобілів на загальну суму понад $28 млн. Тоді бестселером був кросовер Renault Duster.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK