Тернопіль

Здійснили мрію: у Тернополі люди пенсійного віку спробували себе в ролі телеведучих

Яке воно, телебачення, із середини? Кожному цікаво заглянути за лаштунки телепрограм. Тернопільським пенсіонерам випала можливість відвідати телеканал Тернопіль1. Знайомство зі студією та новітніми технологіями, секрети вдалих кадрів і несподівані експерименти. Що ще дивувало гостей – дивіться далі у сюжеті Т1 Новини.

Тернопільські пенсіонери в ролі телеведучих. На Тернопіль1 реалізували мрії багатьох людей похилого віку – показали телебачення з середини. Створення новин, сценарії до програм, екрани, мікрофони, світло, техніка. Тепер пенсіонери знають усі секрети телевізійного процесу. Сьогодні 8 дідусів та бабусь з зацікавленістю знайомились з професією телеведучих і новими термінами.

“Дуже хороші враження, ви знаєте, я ні чуть не жалію, що сюди попав. Дуже багато ми побачили цікавого на телебаченні, я собі такого навіть не уявляв”, – каже тернополянин Євген.

У розважальній студії каналу Тернопіль1 гості оглянули декорації, побачили, що для роботи в студії не обов’язкова присутність оператора, адже техніка може сама виконувати роботу. Також пенсіонери зізнаються, що ніколи не думали, що для якісної картинки, яку глядач бачить на екрані – важливим є налаштування світла.

“Я ніколи не уявляла як виглядає така от сучасна телестудія. Дуже приємно, що ви щирі, відкриті до людей, що ви запрошуєте до себе”, – каже тернополянка Дана.

Гостей каналу Тернопіль1 здивувала і новинна студія. Щодня з екранів вони бачать лише частинку реальної картини: вже знаний стіл, екран і ведуча новин. Сьогодні ж спробувати себе у ролі професійних журналістів мали змогу усі охочі.

Підопічні територіального центру соціального обслуговування населення поспілкувались з людьми, які працюють за кадром – це режисери та координатори ефірів, оператори, монтажники звуку та відео. Експерти розповіли про секрети виготовлення новин, окремо акцентували увагу і на створенні програм соціального, розважального, аналітичного і політичного спрямувань. Розповіли про реаліті-шоу, які на теренах області запровадив саме Тернопіль1, а також пост-шоу.

“Перш ніж створити телеканал, принаймні створювати телепрограму, завжди варто запитати себе – що ми хочемо показувати людям, що ми хочемо їм дати: чи полегшити, чи розважити, чи навчити. І в залежності від того створюємо телепрограми”, – каже режисерка каналу Тернопіль1 Людмила Мороз.

Гості зізналися, що вражені атмосферою, яка панує на телеканалі Тернопіль1.

Софія Колесник, Оксана Задорожна, Володимир Сосна, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK