Файне місто

Затримали мешканців Тернопільщини, які виготовляли фальсифікований алкоголь

Долю учасників організованої злочинної групи, яка займалась виготовленням фальсифікованих алкогольних напоїв, вирішить суд.

Про це повідомляє ДФС у Тернопільській області.

Нагадаємо, що у травні минулого року співробітниками податкової міліції Головного управління ДФС у Тернопільській області у ході проведення операції «Акциз-2018» за процесуального керівництва прокуратури області припинено протиправну діяльність організованої злочинної групи у складі трьох осіб, які займались виготовленням та реалізацією фальсифікованих алкогольних напоїв із використанням підроблених марок акцизного податку.

Всього тоді було вилучено близько 9 тисяч літрів спирту та 3400 літрів фальсифікованої алкогольної продукції, а також майже тисячу підроблених марок акцизного податку.

За результатами розслідування кримінального провадження, яке проводилось слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС, трьом особам повідомлено про підозру у незаконному виготовленні алкогольних напоїв шляхом відкриття підпільних цехів, придбанні та зберіганні з метою збуту, транспортуванні з цією метою та збуті незаконно виготовлених алкогольних напоїв, вчиненими у складі організованої злочинної групи. Крім цього, одному із них, повідомлено про підозру у придбанні, зберіганні та використанні при продажу незаконно виготовлених підакцизних товарів підроблених марок акцизного податку.

Учасникам злочинної групи вручені обвинувальні акти, кримінальне провадження направлено до суду.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK