Тернопіль

Заслужений художник України Євген Удін відзначив 85-річчя у Тернополі (Відео)

11 квітня заслуженому українському художникові, громадському діячу Євгену Удіну виповнилося 85 років. З нагоди ювілейної дати міський голова Сергій Надал спільно з начальницею управління освіти і науки Ольгою Похиляк привітали ювіляра.

 

«Від імені усієї громади Тернополя вітаю Вас з прекрасним ювілеєм. Ви надзвичайно багатогранна та талановита людина, творчістю якою всі захоплюються. Ви подарували світу понад 120 книжок з унікальними ілюстраціями, а твір «Пам’ятки Тернопільщини» може бути заповітом для мешканців нашого краю. Вас недаремно називають літописцем Тернополя, адже за мотивами вашої творчості можна простежити, як Тернопіль проживав різні епохи, – зазначає Сергій Надал. – Ви завжди були активним учасником громадсько-суспільного життя Тернополя, депутатом міської ради, долучалися до розвитку та розбудови міста. Також дякую за ту колекцію картин, що ви передали до майбутнього музею Тернополя. Приємно, що як митець, ви не закрилися в собі, а навчаєте нових, талановитих, молодих художників і графіків. Щиро дякуємо за те все, що ви робите для Тернополя та України».

 

Міський голова побажав Євгену Удіну міцного здоров’я, плідної праці, творчого неспокою, миру, злагоди, добробуту і щедрих Божих ласк.

До слова, за особистий внесок у розвиток культури та мистецтва, активну благодійну та громадську діяльність Євгену Удіну присвоєно звання «Почесний громадянин міста Тернополя». А 28 серпня 2020 року видатному художнику відкрито іменну зірку на тернопільській «Алеї зірок».

Довідка. Євген Тимофійович Удін (нар. 11 квітня, 1937, м. Донецьк) — український графік, громадський діяч, заслужений художник України. Член Національної спілки журналістів та Національної спілки художників України. Працює у друкованій, станковій, книжковій, газетно-журнальній, плакатній, прикладній графіці та екслібрисі. Проілюстрував та оформив понад 120 книг для видавництв України. Учасник художніх виставок в Україні, Болгарії, Канаді, Польщі, Румунії, США, Словаччині, Японії та ін.

vitannya-evgena-udina-12_04_2022-r-22

vitannya-evgena-udina-12_04_2022-r-25Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK