Тернопіль

Замість суконь та ресторану: випускниці з Тернопільщини закупили спецодяг для медиків

Випускниці Збаразької ЗОШ імені Івана Франка №2 Марія Чорняк та Юлія Оверко зібрали кошти та придбали захисні костюми для Збаразької центральної лікарні.

Так вони долучилися до всеукраїнської благодійної акції «Зодягни медика замість випускної сукні», що була організована волонтерами програми «Будуємо Україну Разом».

Збір коштів проходив онлайн: дівчата записали відео та розмістили його у соціальній мережі Facebook й вказали номер рахунку.

ꟷ Ми подумали, що так буде краще донести інформацію про необхідність цих костюмів лікарям, бо довгі пости ніхто не читає, ꟷ ділиться Марія Чорняк.

Дівчина розповідає, що з БУРом співпрацює не вперше. Почувши про цей проєкт одразу вирішила долучитися.

ꟷ Минулого року команда БУРу приїжджала до Збаража, аби зробити ремонт у двох будинках і допомогти з проєктом сцени біля школи. Я дізналась про них від своєї вчительки і вирішила піти на БУР-табір і мені сподобалось, ꟷ каже Марія. ꟷ Цьогоріч вони запустили цю акцію, про неї я дізналась з їхньої сторінки у Facebook. Вирішила, що це – непогана ідея, тому разом із Юлею долучилася.

На зібрані кошти дівчата закупили два багаторазові захисні костюми, два щитки, дві пари захисних окуляр, 4 респіраторні маски та упаковку рукавичок. Це все вартувало приблизно 1300грн. Зібрати вдалося лише половину необхідної суми. Решту, щоб покупка спецодягу стала можливою, додав БУР з власного фонду.

Нагадаємо, що у рамках благодійної акції «Зодягни медика замість випускної сукні» було зібрано близько 12 тисяч гривень на потреби українських лікарів.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK