Файне місто

Загинула поетеса, що була закохана в Тернопіль

 Обірвалося життя поетеси Олени Голуб-Пушкар.

Про це повідомляє “ДОСЬЄ” із посиланням на сторінку Віктора Бойка у Facebook.

Олена Степанівна Пушкар (дівоче прізвище – Голуб) народилася 4 листопада 1958 р. в смт Мала Данилівка на Харківщині в сім’ї інтелігентів. Мати – Р. В. Голуб-Багазій – викладач російської мови та літератури, знавець творчості класиків світового красного письменства та дитячої психології. Батько – С. І. Голуб за фахом бухгалтер.
Вірші почала писати ще в шкільні роки. Тоді ж вірші вперше прозвучали на обласному телебаченні.
Вищу освіту здобула на російському відділенні філологічного факультету Харківського держуніверситету (1980). Отримала призначення в Тернопіль. При Тернопільській СШ № 13 закінчила курси християнської моралі, вела гурток. Також за направленням від школи навчалася в Тернопільському університеті, де здобула диплом філолога тепер уже української мови.

1997 року приїхала до батьків на Харківщину, де народилась її третя дитина – донька Олеся. Працювала як перекладач із російської в католицькому часописі «Слово між нами». В цей період поетеса знаходила своє місце в греко-католицькій церкві Покрови Пресвятої Богородиці в передмісті Харкова – селищі Покотилівці, вела групу апостольства молитви за благословенням настоятеля отця Онуфрія.

Вірші друкувались у періодиці, в читанці для учнів 1 – 5 класів «Читай-місто» (2002).
Автор збірок поезій «Причастя» (2004) і «Хліб насущний» (2010).

Джерело: Досьє

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK