Файне місто

За кошти, зібрані під час віденського балу, купили три прилади для лікування онкохворих дітей

В рамках Віденського балу зібрали більше 37 тисяч гривень для допомоги онкохворим дітям. Організатори підбили підсумки культурного заходу та отримали ще один медичний прилад в подарунок. Повідомляє канал Тернопіль1.

Три інфузомати шприцові та 1 волюметричний. Організатори Віденського балу передали у Тернопільську міську дитячу лікарню прилади для лікування дітей з онкологією. Купили їх на зібрані під час Віденського балу кошти. З продажу лотів вдалось виручити більше 37 тисяч гривень.

“За чотири роки ми щоразу збираємо на щось інше. В перший рік допомагали учасникам АТО, на другий рік закупили ортопедичні матраци, на третій – допомогли офтальмологічному відділенню. Цього року благодійність стосувалась онкохворих. Що нас попросять на наступний рік, те ми і зробимо”, каже співзасновниця журналу “City Life” Маріанна Балабан.

Три прилади, які купили завдяки гостям Віденського балу, дуже потрібні, кажуть працівники медзакладу. Спеціалізованого лікування, яке забезпечують лише ці апарати, потребують щонайменше 20 дітей в рік. Новим приладам відразу знайдуть застосування, кажуть медики, адже наразі у Тернопільській міській дитячій лікарні знаходиться 10 онкохворих дітей. Та під час передачі трьох нових апаратів, виявилось, що знайшлись благодійники, які купили ще один такий прилад. А також засновниці журналу “City Life” розповіли, культурний захід такого рівня організувати нелегко, проте Віденський бал 2019 пройшов успішно.

Тетяна Муран, Оксана Задорожна

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK