Файне місто

Юні тернополяни завоювали заповітний кубок з футзалу

Тернополяни – чемпіони з футзалу. Чемпіонат України з цього виду спорту серед 13-річних юнаків завершися вчора у Херсоні. Оcобливо приємними ці змагання стали для тернопільських вболівальнків, адже вихованці спортивної школи Тернополя вперше в історії стали Чемпіонами України. Разом із батьками і групою підтримки переможців зустрічала знімальна група Тернопіль1.


Десятки людей зібралися сьогодні біля залізнодорожного вокзалу Тернополя. Вчора хлопці з нашої команди виграли Чемпіонат України з футзалу U-13. Зустрічають товаришів по команді і Назар з Юрієм. Хлопці не змогли поїхати на змагання через проблеми зі здоров’ям, але вболівали тут.

Чекають на юних чемпіонів і батьки. Кажуть, коли відправляли дітей очікували на перемогу, але не подівались, що все пройде так добре. Від того, що результати чудові батьки – втішені. Зізнаються, так вболівали за спортсменів у фінальному матчі, що сусіди поліцію викликали.

Як кажуть тренери, це перші футзальні змагання, на які заявили юних футболістів тернопільської ДЮСШ. І одразу вперше в історії підняти заповітний кубок над головою – на такий “прийом” новоспечені чемпіони не очікували.

Шлях до перемоги був нелегким, зізнаються спортсмени. Були важкі суперники, який могли і не пройти. Тренер Ростислав Ціх каже, юну команду тренує вже сьомий рік. Кожен футболіст йшов до цієї перемогу мінімум 5 років.

Зазначимо, у фінальному матчі підопічним Ростислава Ціха виграли з рахунком 4:2 у команди ДЮСШ 25 Києва. Кращим гравцем фінальної частини Чемпіонату України з футзалу визнали Максима Крамарчука.

Яна Полухіна, Тарас Троян, Дмитро Лехман

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK