Файне місто

Юна тернополянка стала фіналісткою конкурсу «Miss Ukrainian Canada»

Маріанна Совик зі Збаража Тернопільської області гордо представляє свою рідну країну у фіналі відомого канадського конкурсу «Miss Ukrainian Canada», пише Свобода

Рік тому дівчина вирушила за океан на навчання у коледжі у місті Гамільтон. Нині опановує графічний дизайн і готується вийти на велику сцену Канади. Детальніше про участь у конкурсі розповіла сама фіналістка.

– Маріанно, розкажи, як ти стала учасницею конкурсу «Miss Ukrainian Canada»?

– Взяти участь у конкурсі було моїм спонтанним рішенням. Якось знайомі розповіли про «Miss Ukrainian Canada», мовляв, а чи не хочеш і ти спробувати себе? Я подумала, чому б і ні. Тож подала заявку на участь, а через деякий час отримала лист із запрошенням на кастинг.

На мене, як і на кожну потенційну учасницю, чекала низка випробувань. Спершу потрібно було продемонструвати талант. Я декламувала вірш Кіндрата Кореня «Балада про солдатську дружбу», танцювала у стилі джаз-фанк та демонструвала свої картини.

Після цього було чимало цікавих запитань на різноманітні теми, щоб журі змогло оцінити не лише зовнішність. Адже на «Miss Ukrainian Canada» обирають дівчат, які зможуть гідно представити Україну в Канаді, тобто вони мають бути не лише красунями, а й талановитими, розумними і цікавими особистостями.

– Яким є життя конкурсанток за лаштунками?

– Конкурс проводять у кілька етапів. Перший – презентація себе (створюємо відеоролик). Другий – написання есе про український костюм, який демонструватиму. Вбрання підбирають організатори конкурсу. Мені дісталося в традиціях Хустщини. Третій -створення соціальних проектів. Цього року їх спрямування – освітня сфера. Ну, а четвертий –це, власне, шоу!

– Розкажи про свій проект.

– У школі, де я навчалась (Збаразька ЗОШ № 2), влітку організовують англомовний табір «GoCamp».

Щороку сюди приїжджає іноземний волонтер, аби діти мали можливість поспілкуватися з носієм мови. Я дуже рада, що у нас в Україні прагнуть допомогти дітям вивчати англійську, але, на жаль, нам бракує матеріального забезпечення. Тому я й вирішала допомогти, адже вчителі й організатори роблять неймовірну роботу. Переможець конкурсу отримає 1000 доларів на втілення у життя свого проекту.

– А які стосунки між учасницями конкурсу?

– У фінал пощастило потрапити 16 учасницям. Чесно кажучи, між нами немає такої затятої конкуренції, як зазвичай вважають. Насправді, ми намагаємося допомагати одна одній і вже встигли здружитися. Постійно репетируємо, відвідуємо цікаві майстер-класи, на яких вчимося поводитися перед публікою, також тренуємося правильно ходити, опановуємо вишукані манери. Участь у конкурсі – це не так легко, як здається. «Miss Ukrainian Canada» забирає багато часу і сил, але це того варте!

– Що ти відчуваєш, усвідомлюючи, що незабаром можеш стати новою «Miss Ukrainian Canada»?

– До шоу залишилося кілька днів – воно відбудеться 15 липня. Але я вже хвилююся так, наче стою там, на сцені, за крок до втілення мрії… Усвідомлюю відповідальність, яка на мені лежить, адже розумію, що маю гідно представити свою рідну країну. Це справді нелегко і дуже хвилююче, але я точно знаю, що не підведу.

Спілкувалась Ярина ПРИШЛЯК

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK