Файне місто

Ярмарок благодійності: дівчата із Союзу Українок Америки долучилися до збору коштів для купівлі медобладнання дітям Тернопільщини

Дівчата із “Союзу Українок Америки, відділ імені Лесі Українки №140” організували міні-ярмарок при церкві Святого  Йосипа у Чикаго. За зібрані кошти планують придбати необхідне медичне обладнання  для  Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні.

Благодійництвом молоді, талановиті дівчата – вихідці з України, займаються понад рік. У  2017 році об’єдналися у організацію  “Союз Українок Америки, відділ імені Лесі Українки №140” задля спільної мети – допомагати дітям в Україні. Їм вдалося вже реалізувати два проекти – закупили сучасне медичне обладнання для немовлят у лікарню Чорткова (Тернопільщина) та Богородичан (Івано-Франківщина). На досягнутому не зупиняються.

Наразі в планах допомогти закупити апарат цистоуретоскоп у Тернопільську обласну дитячу клінічну лікарню. Дане обладнання необхідне для лікування дітей з захворюваннями з розщілини хребта і гідроцефалією.

 Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK