Файне місто

Японія допомагає Тернопільщині модернізувати медицину

Японія допомагає Тернопільщині модернізувати медицинуКаталог обладнання, закупленого в межах проекту модернізації медичного обладнання грантової програми «Кусаноне» вручив Кременецькій районній клінічній лікарні, що на Тернопільщині, Повноважний Посол Японії в Україні Шігекі Сумі.

«Нам дуже приємно, що програма «Кусаноне» набула високого рейтингу у нашій області, завдяки тому, що забезпечує гнучке та швидке сприяння модернізації медичної галузі. Так, за останінй рік за кошти уряду Японії було закуплено обладнання для проведення клінічних досліджень – ультразвукова діагностична система, гематологічний аналізатор, апарат для інвазивної та неінвазивної вентиляції легенів», – прокоментував подію кореспонденту агентства голова обласної ради Віктор Овчарук.

За його словами, за останній рік для проекту модернізації медичного обладнання у Кременецькій районній клінічній лікарні Японія надала фінансову допомогу на майже 79 тис. дол, передає Укрінформ.

Завдяки закупленому торік в рамках програми «Кусаноне» УЗД-апарату Hitachi АlokaF31, що працює в приймально-діагностичному відділенні лікарні невідкладної допомоги вже проведено понад 7820 обстежень.

Також за цей час на японському обладнанні у згаданій лікарні провели майже 15 тис. досліджень крові за 18 параметрами.

Запонована урядом Японії програма фінансової допомоги для проектів розвитку призначається для різноманітних потреб країн, що перебувають у стані розвитку. Ця програма відома як «програма Кусаноне» сприяє проектам, що пропонуються як неурядовими, так і місцевими державними організаціями.

За програмою Кусаноне безвідплатна фінансова допомога надається лікарням, початковим школам, науково-дослідним інститутам та іншим неприбутковим організаціям задля здійснення проектів розвитку цих організацій.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK