Тернопіль

До яких махінацій вдавалися кандидати в нардепи Тернопільщини?

Лічені дні до виборів, а кандидати вдаються до передвиборчих маніпуляцій. Політична реклама з порушеннями, роздача безкоштовних тестів та газета з чорним піаром. Детальніше у сюжеті Т1 Новини.

Чотири заяви до поліції подали представники коаліції «За чесні вибори». Серед них, порушення розміщення політичної реклами та безкоштовна роздача тестів на визначення вмісту цукру в крові та гепатиту С. Експерти наголошують, – надання безоплатних послуг кандидатами у депутати – заборонено.

– На зовнішніх носіях були розміщені рекламні матеріали без вихідних даних, які передбачені ЗУ про вибори народних депутатів. Це на білбордах, сіті-лайтах. Фактично вони були на всій території області, – каже координатор коаліції «За чесні вибори» Іван Марчук.

Серед правопорушення – поширення відомої місцевої газети на підтримку кандидатів у депутати. Саме видання зареєстроване як ЗМІ, але відсутні вихідні дані та реєстраційний номер, а також не вказано, що це політична реклама.

– На певних ділянках, які обслуговують ті чи інші ЖЕКи, спостерігається розміщення реклами політичної біля під’їздів, на дошках оголошень. Міською радою чітко визначені місця, де розміщена політична реклама, – каже керівник проекту «Залучення молоді до активної участі у президентських та парламентських виборах України 2019» Олександр Домбровський.

В день голосування в місті буде працювати 5 мобільних груп, які будуть стежити за ходом виборів, щоб попередити правопорушення.

Оксана Смільська, Віталій Куземко, Володимир Сосна, Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK