Файне місто

Як розслідують погром ромського табору?

safe_imageУ кримінальному провадженні, заведеному за фактом погрому ромського табору біля смт Велика Березовиця Тернопільського району, призначено низку експертиз. Як стало відомо редакції, на місці погрому табору ромів виявили каністру, точніше обгорілі залишки. Зразки грунту з осередку пожежі, продукти згоряння та залишки каністри слідчі скерували на судову експертизу нафтопродуктів та пально-мастильних матеріалів.

Наразі розслідування триває з кваліфікацією: хуліганство, вчинене із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень.

Нападом на ромів зацікавилася місія ОБСЄ в Україні. Як повідомили у прес-службі прокуратури області, 1 червня прокурор області В’ячеслав Перч зустрівся з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні. Делегацію представляли спостерігачі Драган Гаговіч (Республіка Чорногорія), Джейкоб Діннен (США) та перекладач Тереза Бороденчик (Україна), передає “Свобода“.

Сторони обговорили питання захисту прав національних меншин, у тому числі факт нападу на табір ромів.

В’ячеслав Перч відповів на запитання гостей та надав вичерпну інформацію щодо особливостей застосування кримінально-процесуального законодавства України, процедур і порядку розслідування кримінальних проваджень цієї категорії.

Ольга КУШНЕРИК


Loading...
One Response to Як розслідують погром ромського табору?

  1. Евгений коментує:

    Ольга КУШНЕРИК – Подлизнуть у вас чудно получается, гляда чересчур однобоко ( если прямо – под заказ) А в реалии – хотел бы я посмотреть, как вы себя поведете, если у вас во дворе станет табором эта орда – Представили? И второе – ГДЕ была полиция, и ПОЧЕМУ не возбуждаются уголовные дела за УМЫШЛЕННОЕ нанесение ущерба парку – заповеднику? Что Олечка, за это не заплатили и не пишем?

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK