Файне місто

«Як на війні»: біля Тернополя провели вишкіл для курсантів

Психологічна смуга перешкод, стрільба, домедична допомога під час обстрілу. Курсанти Тернопільського коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою тренуються на полігоні у Білій. Такий вишкіл для курсантів проводять вперше. Кажуть, умови зборів для учасників намагалися зробити максимально наближеними до тих, які на передовій. Повідомляє Т1 Новини.

Навчально-польові збори. Курсанти Тернопільського коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою проходять вишкіл на базі військової частини. Ось це, до прикладу, психологічна смуга перешкод.

“Ця смуга привчає до реальних бойових дій. Застосовуються вибухові пакети, димові шашки і всі елементи, які є на цій смузі – умовно приближені до реальних бойових дій, які можуть бути”, каже начальник Тернопільського професійного коледжу з підвищеною військовою та фізичною підготовкою Вадим Левицький.

Навчально польові збори на полігоні проходять загалом 74 курсанти. З них 15 – дівчата.

На полігоні курсанти удосконалюють знання і навички з інженерної, медичної, тактичної, фізичної та вогневої підготовки. Підлітків курують фахівці-практики, які особисто побували на сході України, де триває війна. Пояснюють учасникам польових зборів і ази домедичної допомоги.

Тут студентам пояснюють основне, що їм потрібно знати у бойових умовах. Ці надання до медичної допомоги під час обстрілу та евакуація пораненого. Але кажуть фахівці, курсанти не розгубляться і у разі нестандартної ситуації в мирних умовах.

Далі стрілецька підготовка. У кожного курсанта в запасі 8 пострілів. Три – одиночних, решта чергою. Але спершу техніка безпеки, обов’язково вдягають бронежилет і каску.

Навчально-польові збори курсанти Тернопільського коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою проходять три дні. У цей час студенти проживають на базі військової артилерійської частини. На час зборів курсанти живуть за розпорядком дня частини.

Яна Полухіна, Оксана Задорожна, Володимир Сосна, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK