Файне місто

Як на Тернопільщині готуються до проведення виборів Президента?

На Тернопільщині поліцейські вчилися ефективно реагувати на порушення під час виборів.

Тренінг на тему “Ефективна поліція – забезпечення законності виборчого процесу” провели для співробітників поліції експерти з громадської організації “Опора”. Участь у заняттях взяли слідчі, співробітники підрозділів превентивної діяльності, керівники територіальних відділів та відділень поліції області.

Основне завдання тренінгу – навчити поліцейських правильно та ефективно ідентифікувати виборчі правопорушення та реагувати на них в рамках Закону.

“Наша мета – посилити спроможність правоохоронців для ефективного реагування і попередження виборчих правопорушень, а якщо такі стаються – щоб працівники поліції могли оперативно задокументувати їх і притягнути винних до відповідальності”, розповідає тренер проекту, громадський омбудсмен із захисту виборчих прав громадської організації “Опора” у Рівненській області Марія Цип’ящук.

Учасники навчань розглядали конкретні ситуації, які можливі під час проведення передвиборчої агітації та у день голосування, відпрацьовували алгоритм дій щодо правильного реагування та фіксування порушень.

Під час заняття працівники поліції розібрали найбільш типові випадки порушень, які були під час попередніх виборів, порядок їх документування, реагуванням та складання процесуальних документів. Правоохоронці почерпнули для себе багато корисної інформації, оновили свої знання, отримали відповіді на спірні питання.

Подібні тренінги громадська організація “Опора” проведе з поліцейськими у всіх регіонах України, аби виборчий процес відбувся відповідно до законодавства, а голосування пройшло чесно та прозоро.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK