Тернопіль

Витік хімікатів на Тернопільщині: ситуація із забрудненням води у селах станом ранок 6 квітня

Забруднення води у Кременецькому районі на Тернопільщині локалізували. Станом на ранок 6 квітня жителі всіх населених пунктів, окрім села Сапанів, можуть користуватися водою для побутових потреб. Про це повідомив голова Тернопільської військової адміністрації Володимир Труш.
“Обласний лабораторний центр проводить забір води та грунту кілька разів на день. У селі Сапанів, яке розташоване біля річки Іква, ситуація не змінилась. Там досі показники шкідливих речовин перевищують норму”, – йдеться у повідомленні. 
Керівники району та громади провели зустріч з мешканцями села, роз’яснили наслідки ракетного обстрілу та дали рекомендації щодо поводження з водою та грунтом. До села вже підвезли питну воду.
Нагадаємо, внаслідок потрапляння уламків збитої на Тернопільщиною ракети були пошкоджені 6 резервуарів з рідкими міндобривами. Через їх руйнацію стався витік хімікатів у грунт, що у свою чергу призвело до забруднення води у криницях. Більше про це – у попередньому матеріалі: Уламки збитої над Тернопільщиною ракети влучили у 6 резервуарів з міндобривом через що стався витік хімікатів (Відео)


Loading...One Response to Витік хімікатів на Тернопільщині: ситуація із забрудненням води у селах станом ранок 6 квітня

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK