Файне місто

Вишукані сукні та елегантні сорочки: у Тернополі обрали кращий вишиваний костюм

Вишукані сукні та елегантні сорочки і все це в народних українських традиціях. У Тернополі, вже вкотре провели конкурс вишиванок серед випускників тернопільських шкіл. Повідомляє Т1 Новини.

У Тернополі обрали “Кращий вишиваний костюм-2019”. Участь у цьому конкурсі брали одинадцятикласники. Вони презентували своє вбрання, розказували чому обирали той чи інший орнамент. Серед конкурсанток Ольга. Дівчина презентувала вишивану сукню, яку шили на замовлення. Кольорову гамму плаття дівчина обирала разом із мамою.

“Це плаття взагалі було виконане на замовлення дизайнером. У ньому переважають чорні кольори, оскільки це вишивка Борщівського району. Рукав відрізняється від іншої частини плаття. Це зроблено для того, щоби літом не було так парко”, каже Ольга.

А це Лілія, вона придбала вишивану сукню як тільки її побачила. Дівчина вважає, що вишиванка зараз набула неабиякої популярності не лише в Україні, а й поза її межами. Тому сміливо зазначає, вишиваний одяг – це безумовно тренд.

Одинадцятикласник Дмитро колекціонувати вишиванки почав ще з дитинства. Тому вже не пам’ятає скільки їх у нього є, але запевняє кожна з них дорога та особлива по- своєму. Сорочку, яку сьогодні презентував, вишивала його мама власноруч. Дизайн підбирав також із нею.

Загалом, цього року участь в конкурсі взяли 18 одинадцятикласників. Зі слів начальника управління освіти і науки Тернопільської міської ради Ольги Похиляк, такий конкурс проводять вже 11 рік поспіль у рамках загальноміського свята “Випускник”.

Переможців конкурсу оголосять на міському стадіоні під час традиційних урочистостей свята “Випускник – 2019”. Найкращих відзначать почесними грамотами та грошовими нагородами.

Олена Чайківська, Віталій Куземко, Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK