Тернопіль

Викладач з Тернопільщини – один з найкращих на чемпіонаті України з класичного жиму (фото)

У Хмельницькому відбувся чемпіонат України з класичного жиму лежачи серед усіх вікових груп.

zim_tnpuУчасть у змаганнях взяли викладачі кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

У ваговій категорії до 105 кг серед ветеранів друге місце посів доцент кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту ТНПУ Шандригось Віктор, також цей результат дозволив збірній команді Тернопільської області вибороти третє місце у командній першості серед ветеранів.

«Там же відбувся чемпіонат України з екіпірувального жиму лежачи серед усіх вікових груп. У ваговій категорії до 105 кг серед ветеранів Віктор Іванович переміг, а також виборов третє місце в абсолютній першості серед ветеранів. Цей результат дозволив збірній Тернопільської області, в неповному складі, посісти також третє місце серед ветеранів», – розповіли у ТНПУ.

Додамо, що змагання були відбірковими на чемпіонат світу з класичного та екіпірувального жиму лежачи серед всіх вікових груп, який відбудеться наприкінці жовтня у Казахстані (м. Алмати).Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK