Тернопіль

Вперше добровольців Тернопільщини нагородили “Лицарськими хрестами”

Нагороди добровольцям. У Тернополі вперше нагрудними знаками подякували бійцям,які захищають Україну. Двадцять добровольців отримали “Лицарські хрести”, з них троє полеглих – отримали їх посмертно, повідомляє Т1 Новини.

Вперше на Тернопіллі провели церемонію нагородження військових “Доброволець Тернопільщини 2019”. Зібрались ті, хто боронить наш край. Бійцям вручали нагрудні знаки. Допомогли організувати захід і представники місцевої влади. Віктор Овчарук каже, такі ідеї варто підтримувати, щоб вшанувати і висловити повагу бійцям, які воюють на сході.

Цього дня 17 зaхиcників-добровольців з Тернополя тa облacті отримaли ордени “Лицaрcький Хреcт”. Ще трьох Героїв: Юрія Горайського, Михайла Башаєва та Михайла Стасіва нaгородили поcмертно. Окрім відзнaк, добровольці отримaли грошову подяку від голови облрaди тa подaрунки від волонтерів.

Війна на сході нашої держави продовжується і кількість військових, які захищають Україну зростає. Тому таку премію пропонують проводити щорічно, щоб кожного року добровольці отримували це почесне звання заслужено – за сміливість покинути звичне життя і піти у бій.

“На мою думку це тільки початок. Я вже казав організаторам казати, якщо ви починаєте, то ми підтримуємо. Отже, ми повинні згадати всіх добровольців, всіх військових, всіх хто віддав своє життя в зоні бойових дій”, – наголосив голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук.

Орден “Лицарський Хрест Добровольця” започаткував Іван Солдак – керівник Тернопільського обласного округу ГО “Всеукраїнський союз ветеранів АТО”. Його вручають, щоб відзначити заслуги патріотів України, які за покликом совісті і честі стали на захист Батьківщини у складі добровольчих батальйонів.

Оля Боднар, Тарас Троян, Володимир Сосна, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK