Файне місто

Воля до життя: тернополянка уже перенесла 33 операції

Марія Котик з Тернопільщини з дитинства має проблеми з рукою. Через хворобу жінка не може працювати і живе з двома дітьми на пенсію по інвалідності. Зараз Марія готується до чергової операції, їй мають видалити пухлину на руці, адже та щораз збільшується. Кошти на операцію допомогли зібрати небайдужі жителі Тернопільщини за кілька днів. Передає канал Тернопіль1.

Вже 16 років Марія живе з хворобою, яка зробила її інвалідом. У жінки повністю відмовила права рука. Розповідає, ще в юному віці вперше стикнулась із недугою. “Я поступила в лікарню з тиском високим і пролікували тиск, а через неділю рука почала німіти, синіти. чорніти. Зверталась до лікарів”, розповідає пані Марія.

Жінка перенесла вже більше 30-ти операцій. Навіть робили пересадку нерва з ноги. Поки покращення не суттєві, але все ж Марія сподівається, що зможе побороти хворобу. Лікарі кажуть, діагноз жінки – хронічна компресійно-ішемічна брахіоплексопатія справа з вираженим парезом правої руки. Наразі Марія готується до чергової операції. Гроші вдалось зібрати завдяки небайдужим жителям області за кілька днів. “Вдома двоє дітей, чоловік перебивається заробітками, а так – дякую людям”, каже Марія Котик.

Марія щиро дякує усім, хто так швидко відгукнувся на її прохання. Каже, це не перша операція, яку погоджуються фінансувати тернополяни. І хоча, попереду на Марію чекає тривала реабілітація, вона сподівається на покращення. Мріє аби здоров’я стабілізувалося і їй більше не довелося просити про допомогу.

Сергій Балуцький, Віталій Куземко

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK