Файне місто

“Візьми дитину на свята у родину”: тернополян закликають взяти участь в акції

“Запроси дитину на свята у родину”. Тернополян запрошують долучитись до акції та тимчасово прийняти дитину-сироту на Великодні свята. Передає канал Тернопіль1.

Тернополянка Надія неодноразово долучалась до акції “Візьми дитину на свята у родину”. Минулого року у свою сім’ю прийняли 8-річного Віталіка. Спочатку взяли на зимові свята, далі на Великодні. Жінка розповідає, хлопчик був чемним та знайшов спільну мову з сином Надії – 8-річним Андрійком. “Ми своїх діток обнімаємо автоматично, не слідкуємо за цим. Потім я зрозуміла, що обділяю увагою Віталіка. Тож якщо обнімаю свого, біжу зразу до Віталіка”, каже учасниця акції “Запроси дитину на свята в родину” Надія.

За цей час дуже звикли до дитини тож прощатись було важко. Проте, жінка переконана, варто брати участь в цій акції.

Цього року більше 10 родин на зимові свята взяли дітей-сиріт, розповідають в фонді “Майбутнє сиріт”. Андрій Назаренко розповідає, найбільше родини турбуються чи не буде прощання для дитини травмою. Проте психологи Фонду заспокоюють, діти від 6 років здатні зрозуміти, що така сім’я тимчасова. “Хорошою стороною цієї акції є те, що дитина бачить позитивну модель сім’ї. Ті діти, які потрапили в інтернат через хороші стосунки батьків, тож у них це поняття викривлене”, додає голова БФ “Майбутнє сиріт” Андрій Назаренко.

Тож ті сім’ї, які хочуть взяти участь в акції повинні заповнити анкету та зібрати необхідні документи. А саме: довідку про несудимість, довідку, що чоловік і дружина не стоять на обліку в психлікарні чи наркологічному диспансері та акт обстеження житлово-побутових умов.

Тетяна Муран, Віталій Куземко.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK