Тернопіль

VIP-наречена з Тернополя розповіла про себе усю правду (фото)

Відома тернопільська блогерка Аліна Френдій цьогоріч виходить заміж за сина екс-мера Тернополя, а нині – народного депутата України Романа Заставного Петра. 

Як ми уже писали, нещодавно у Парижі ресторатор зробив дівчині пропозицію. Пара зустрічається 2 роки. Молоді люди часто діляться у соціальній мережі фото зі спільних поїздок закордон.

На цей раз Аліна розповіла про себе:

Може знову трохи про себе?)? ⠀ Я Аліна, мені скоро 23, Овен? Власниця шоуруму @frendiy_studio , з якого виходять задоволені дівчата?❤️? ⠀ Я вперта, цілеспрямована і прямолінійна. Інколи заважає мені жити?( я про останній пункт) ⠀ За рік відвідую декілька країн, і можу лиш змучитись від сидіння вдома ???‍♀️ Саме тому в мене місцями і Travel Blog✈️ • Веду тут fashion блог і щаслива, що допомагаю дівчатам з України знайти себе і свій стиль❤️ • Мала бути Валерією, але тато наполягав на «Аліні» (вам як більше подобається ??) • Свого нареченого @petro_zstvn зустріла ще в 13?, але нам потрібно було 7 років, щоб сподобатись один одному і тепер плануємо весілля?????‍♀️ Про підготовку пишу тут⬇️ #frendiy_zstvn_wedding, а про пропозицію в Парижі тут⬇️❤️ #як_це_було? • Моя перша робота була адміністратором в салоні краси у 9 класі(робота на літо на декілька тижнів), і попри те, що батьки мене повністю забезпечували, мене завжди хвилювало питання «незалежності» в плані грошей☝? Можливо, саме це мотивувало мене завжди піднімати попу і щось робити) • Як вдалось зібрати таку аудиторію? Я залишаюсь собою, показую життя як воно є, ділюсь секретами і порадами і притягую до себе хороших людей! ⠀ Тому welcome!❤️

A post shared by ALINA FRENDIY • STYLIST • UA? (@alina_frendiy) onLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK