Файне місто

“Він був справжнім патріотом України”, – тернополяни у жалобі за отцем Анатолієм

Із настоятелем Свято-Троїцького духовного центру імені Данила Галицького прощаються тернополяни. Протоієрей Анатолій Зінкевич помер 13 лютого після важкої хвороби.

На 66-мі році обірвалося життя отця Анатолія Зінкевича. Тіло настоятеля наразі перебуває у Свято-Троїцькому духовному центрі. Туди приходять усі охочі помолитися і попрощатися із священнослужителем.

“Ми звикли бачити його, як таку енергійну людину. За ті роки, які я знаю отця Анатолія навіть не пам’ятаю щоб я знав, що він колись хворів. Напевно він або зовсім не хворів, або так від всіх приховував, щоб ніхто не знав. Він завжди був у русі”, каже Владика Нестор.

Попрощатись із настоятелем уже другий день приходять сотні краян, священики і влада краю. Для тернополян це велика втрата.

Наставника храму згадали сьогодні і під час мітингу-реквієму до дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Саме отця Анатолія Зінкевича називали у Тернополі “Наставником воїнів-афганців”.

Додамо, поховають отця Анатолія у суботу, 16 лютого. Літургію з чином похорону проведуть у Свято-Троїцькому духовному центрі. Початок – о 9-й годині.

Яна Полухіна, Віталій Куземко

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK