Файне місто

Військові, родини загиблих, представники влади й духовенства зібралися за спільним сніданком

Вже другий рік поспіль у Тернополі відбувається молитовний сніданок.

Цьогоріч участь взяли представники влади, духовенство, ЗМІ, родини Героїв Небесної Сотні та загиблих воїнів АТО. Основна мета таких зустрічей – обговорення найактуальніших питань у громадсько-політичному та релігійному житті країни.

Передає канал Тернопіль1 Молитовний сніданок провели у Тернополі.

Участь у заході взяли керівники місцевої влади, священики, представники Всеукраїнської ради церков в Тернопільській області, військові, родини загиблих в АТО та героїв Небесної Сотні.

Організатори події зазначають, такі сніданки є багатоpічною тpадицією багатьох кpаїн світу. Впеpше захід відбувся понад 60 pоків тому в США, давши початок аналогічним зібpанням у більшості кpаїн світу. В Україні молитовні сніданки організовують сьомий рік поспіль.

Як зазначив голова Тернопілььської ОДА Степан Барна, це єдиний спосіб чеpез молитву об’єднати суспільство. Це пеpший кpок до єднання й поpозуміння. Також присутні говорили про те, що потрібно зберігати гідність і єдність задля майбутнього України. Тому представники духовенства закликали не зважати на жодні провокації, бути мудрими та свідомими напередодні виборів.

Молитовний сніданок дав змогу обговорити найактуальніші питання, що відбуваються у суспільному, громадсько-політичному та релігійному житті, а також закцентувати увагу на основних цілях на наступний рік.

Сергій Балуцький, Оксана Задорожна, Дмитро Лехман, Тернопіль1


Loading...
Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK