Тернопіль

Відомий тернополянин заявив, що готується до весілля у 2020 році

Співак з Тернопільщини Віктор Павлік таки наважився вчетверте піти до вівтаря. Обраницею артиста стала його концертний директор Катерина Реп’яхова, молодша за нього на майже 30 років.

Як Віктор Павлік розповів у програмі “Світське життя”, церемонію планують на 2020 рік. Однак із точною датою весілля пара поки не визначилась. Артист не приховує, що Катерина Реп’яхова намагається підібрати ідеальне число, яке принесе їм щастя.

Віктор Павлік одружиться з Катериною Реп'яховою

“Ще незрозуміло коли, чи в травні, чи в червні, десь Катя там на зірках ворожить та вираховує. Вона дуже хоче цього весілля”, – розповів Віктор Павлік.

Водночас закохані, які невдовзі узаконять свої стосунки, не мають наміру переносити весілля на наступний рік, адже не вірять у прикмети щодо високосного року.

 Віктор Павлік близько трьох років живе в одній квартирі з Катериною Реп’яховою. Тому з майбутньою тещею, яка старша за нього всього на 4 роки, познайомився давно. Сам артист переконує: йому не цікава думка родичів щодо великої різниці у віці, адже головне – це почуття, які об’єднують його з Катериною.

Мені не дуже і цікаво, як її мама відреагувала на нашу різницю у віці, головне, що ми з Катею кохаємо одне одного, – зазначив Віктор Павлік.

Цікаво, що раніше співак зізнався, що йому наворожили 5 весіль. Віктор Павлік вперше пішов до вівтаря з дружиною Лідою, яка народила йому сина. Згодом він мав стосунки зі Світланою з Узбекистану. Пара жила разом упродовж 8 років та виховувала доньку Христину. Згодом Віктор Павлік не встояв перед красою і харизмою танцівниці Лариси, яка є мамою його сина Павла. З нею ловелас йшов до вівтаря двічі, відтак Катерина стане п’ятою дружиною Віктора Павліка, пише сайт 24.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK