Файне місто

Відомі тернополяни закликали українців не піддаватись «передвиборчій лихоманці»

Знову про вибори. У Тернополі закликали український народ не піддаватись передвиборчій лихоманці. Кожен має свого лідера у президентській гонці – і це нормально, зазначили спікери. Головне не сваритись, і не продавати свій голос.

У Тернопільському прес-клубі зібрались ті, кому небайдуже майбутнє України. Люди, які втратили рідних на Сході, учасники ООС, волонтери та члени громадських організацій. Їх непокоїть те, що багатьох українців поглинула передвиборча лихоманка. Кожен обирає свого лідера,відстоює його позицію, але люди забувають, що сила українського народу- в єдності.

“Політичні амбіції повинні бути в зовсім іншій стороні. Мені чесно скажу зараз байдуже хто за кого голосує, хто кого підтримує. Якщо ви вважаєте, що цей лідер для вас лідер- підтримуйте його”, зауважив командир Тернопільського підрозділу ОТГ “Волинь” УДА Дмитро Гайдуцький.

У кожного є своя думка, позиція, погляд на ту чи іншу ситуацію, кожен має і свої політичні вподобання. Але це не має бути приводом для чвар. Присутні кажуть, ворог атакує Україну не лише на фронті, а й в тилу. Агресор підступно намагається посварити між собою українців, а ми, розуміючи це, повинні зробити усе, аби залишитись єдиними.

“Для мене прізвище не має значення, для мене має значення одне – Україна. Якщо ми оберемо Україну, це значить, що смерті наших рідних на Майдані і на фронті були не марними”, додав батько Героя Небесної Сотні Володимир Голоднюк.

Напередодні виборів Президента учасники вкотре наголосили – зробити розумний вибір, перевіряти інформацію про кандидатів, а головне вірити, що ваш голос зробить Україну сильнішою.

Оксана Рогачук, Віталій Куземко

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK