Файне місто

Відомі тернополяни сталим героями фільму

Підприємці й меценати Тарас та Ірина Демкури стали одними з героїв документально-соціального фільму «Де Живе Українська» – стрічки про яскраві та реальні ініціативи, що змінюють Україну.
a4c6c5b387038ec9bb17220048207a27_M

Фільм було відзнято в рамках однойменного доброчинного соціального проекту. Окрім подружжя Демкурів, було створено стрічки-історії інших людей, талановитих і креативних, розумних і винахідливих,чистих і чесних. Цих героїв об’єднує одне бажання – зробити Україну кращою для себе і своїх дітей, для тих прийдешніх поколінь, які хочуть і будуть у ній жити.

Як розповіла під час презентації проекту «Де Живе Українська» Ірина Демкур, будь-яка праця дає добрі плоди не без підтримки однодумців.

— Коли ми розпочали колекціонувати етносорочки, одразу починали будувати й ТВЦ «Атріум». Звичайно, ми мали багато клопіткої роботи, проте Тарас завше підбадьорював мене: «От побачиш, як усе буде через декілька років!» Зараз, на щастя, все стало на свої місця і наша праця тепер послужить і для інших людей, — поділилася Ірина Демкур.

Про важливість проекту для українців, які сьогодні, на жаль, живуть поза межами своєї Батьківщини, розповів Тарас Демкур.

— Нам було дуже приємно долучитися до цього проекту, адже в ньому вагому роль грала саме соціальна складова. Я із дружиною багато мандруємо по світі і бачимо, що чимало українців живе за кордоном. Спостерігаю, що ці люди здебільшого живуть тою Україною, якою жили їхні діди та прадіди 100-120 років тому.  Наша закордонна діаспора  через телебачення може почути про свою корінну державу не найкращі факти – війна, нестабільна економіка, відсутність перспектив. Саме завдяки проекту та презентації фільму в інших країнах нам вдалося показати всьому світові, що Україна – особлива нація з багатовіковою історією і тут живуть люди, що здатні себе реалізувати на Батьківщині, — наголосив пан Тарас.

Чоловік також підмітив, що разом із дружиною втілює в життя низку своїх проектів, які допомагають популяризувати рідну культуру. Зокрема, родиною був створений альбом Пінзеля, який презентували в Луврі.

Меценат додав, що українці будуть сильними та досягатимуть успіху, доки триматимуться разом.

Для довідки: першу частину проекту було відзнято за 6 тижнів влітку 2016 року в Києві, Львові, Тернополі, Одесі, Чернігівській, Полтавській, Закарпатській, Івано-Франківській, Донецькій та Луганській областях .У 2017 році була відзнята 2 частина проекту в Одесі, Тернополі, Костянтинівці йі Авдіівці Донецької області та Павлограді Дніпропетровської області. Проект реалізовується за участю відділення Союзу Українок Америки міста Лос -Анджелес, медійної підтримки компанії Meest America та Нью Йоркським відділенням організації ООЧСУ. Задум отримав сприяння і з боку Благодійного фонду родини Демкур.

Тернополяни

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK