Файне місто

Відомі тернополянки зв’язали особливий оберіг

«Зав`яжи оберіг Україні» – акція із такою назвою сьогодні пройшла у Тернополі. Активні жінки, відомі громадські активістки зібралися біля пам’ятника Симону Петлюрі, аби написати на синьо-жовтих стрічках найсокровенніше та те, чого бажають Україні…

ТЕМА – У ТЕРНОПОЛІ ЖІНКИ ЗВ’ЯЗАЛИ ОСОБЛИВИЙ ОБЕРІГ

Біля пам’ятника Симону Петлюри у Тернополі сьогодні людно. Жінки зібралися і пишуть найсокровенніше на синьо-блакитних стрічках. Вважають, що ці побажання неодмінно здійсняться. Організатор акції Ольга Шахін переконана, що цей оберіг має магічне значення.

ОЛЬГА ШАХІН, ГОЛОВА ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО ОФІСУ «АСОЦІАЦІЇ ЖІНОК УКРАЇНИ«ДІЯ»»: «Сьогодні по всій Україні ми, дівчата, жінки, робимо символічний оберіг України. Бажаємо від кожної від себе, щоб збувалися мрії, щоб ми зберегли молитвами мир. Ми не можемо самі керувати в країні і бути при владі і зберегти мир, але ми можемо побажати це добрими помислами і мріями».

«Зав`яжи оберіг Україні» – під таким гаслом проходила акція не лише у Тернополі, а й в інших містах України. На кожній стрічці громадські діячки написали побажання та те, якою бачать Україну у майбутньому.

ТАМІЛА ДЕМКУРА: «Написала мирної землі під ногами, тому що на даний момент це саме головне для нашої країни і наших людей».

ХРИСТИНА БІЛІНСЬКА: «Я хочу Україні побажати багато. Тут все це записано. Це миру, любові, єдності, а також діяти і вірити це саме головне».

НАТАЛІЯ ОРИЩАК: «Написала розквіту Україні, розвитку науки, мистецтва».

Зв’язані між собою в один ланцюг жовто-блакитні стрічки символізували єдність української нації та соборність України як держави. А ще учасники акції підтримали українських моряків, які перебувають у полоні Російської Федерації.

ОЛЬГА ЗБОЖНА: «Ми як і всі народи світу хочуть бути незалежними, вільними, хочемо жити спокійно й в мирі. Цього бажаємо всім решта народам світу, але не хочемо, щоб вони окупували нашу державу».

ВАСИЛИНА БОРОВСЬКА: «Я написала сьогодні на стрічці миру, добра, злагоди у кожну домівку, кожну українську сім’ю, ну і щирості кожному, бо хто щирий, той справжній».

Синьо-жовтий ланцюг тернополянок представниці «Асоціація жінок України «Дія» зв`яжуть воєдино у столиці та передадуть у музей Історії України.

Дивіться в сюжеті Тернопіль1.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK