Файне місто

Відома тернополянка розповіла, у чому різниця між бідними та багатими

Тернопільська блогерка, яка нині проживає у Києві, написала пост про багатсво та бідність.

Пренткович Тетяна

Бідній людині потрібен мільйон, а багатій – ідея!
.
відчуваєте суть? я вже колись писала свою думку на тему, що бідність у нас в голові?? і я впевнена, що кожен з нас може більше! потрібно лише змінити трохи погляди і зрозуміти, у чому причина!
.
до бідності приводить скупість! не лише тому що, скупий платить двічі, але й тому що, купуючи продукти зі знижкою 25%, ми часто можемо потрапити на прострочені! а одяг куплений з біркою «-80%» може бути вже не актуальним! в результаті гроші витрачено, а толку мало… існує синдром Плюшкіна і важкі його форми? багато людей звикли вимірювати успіх грошима, кількістю і наприклад останньою моделлю айфону (навіть купленим у кредит і відстоявши кілька годин у черзі за ним)? бажання здаватися успішним і багатим часто заводить в глухий кут!
.
насправді забезпечені люди вимірюють багатство не кількістю умовних одиниць, а швидше можливістю «робити їх» в будь який момент з власних ресурсів! а вже тоді купувати на них те, що зробить твоє життя приємнішим, безпечнішим та зручнішим!
.
багаті люди захоплюються успішними і багатими, прагнуть спілкуватися з ними, а бідні їм заздрять, уникають або просто хейтять? якщо ви самі хочете вирости у суспільстві, немає змісту поливати брудом тих, хто вже трохи піднявся по цій драбині! так ви ніколи не наблизитеся до них! тільки віддаляєте себе….
.
бідні бачать у грошах ціль, багаті – засоби! гроші не фетиш, не скарб, а просто інструмент, дякуючи якому можна отримати певні можливості! не боятися ризикувати, бо лише так ми можемо досягти більшого!
.
хочеш бути багатим – поводь себе як багатий!?? у мене все?”, – пише tanyaprentkovych.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK