Тернопіль

Відкрили найбільший зооцентр в Тернополі “Тритон”

Папуга Арчі радо зустрічає усіх відвідувачів зооцентру “Тритон”. Його відкрили у Тернополі на Майдані Перемоги, 4. Власниця закладу Оксана Лапшинська каже: вирішили збільшити площу магазину, щоб надавати більше послуг та розширити асортимент зоотоварів.

– Ми придбали цього папугу, він у нас в попередній магазин не поміщався, бо в нас є ще один магазин, але він маленький, і ми вирішили розширяти, і так ми розширились до такого масштабу, – розповідає власниця зооцентру “Тритон” Оксана Лапшинська.

У новому зооцентрі працюватиме великий торговий зал, грумінг-салон, де вашому улюбленцю зроблять стильну стрижку, та ветеринарна клініка. Окрім цього, передбачений міні-спорзал для тих тварин, які виступають на виставках. Відкриють і готель для собак і котів, вага яких – до 15 кілограмів.

– Дуже багато людей приходить і питає, чи є перетримка тварин. В зоомагазині як такому лікаря немає, але дуже багато людей питає поради і суто про ветеринарні послуги, які ми не компетентні надавати, бо ми цієї сфери не знаємо, і тому з’явилась така ідея, щоб в одному комплексі був ветлікар, – додає Оксана Лапшинська.

У зооцентр завітала сьогодні і тернополянка Ольга. Прийшла разом із домашнім улюбленцем – собачкою Лялею. Розповідає: її знайшла і підібрала на вулиці. Оцінює зооцентр, каже, що він зручний, адже тут широкий вибір послуг

– Ми прийшли на відкриття магазину, захотілось подивитись, які лікарі, лікарями задоволена, дуже уважні, дають доступні консультації, тут і в магазині можеш все знайти і все зрозуміти, – ділиться враженнями відвідувачка зооцентру “Тритон” Ольга.

Не лише купити ліки чи корм – власники домашніх улюбленців можуть проконсультуватись у ветлікаря.

– Послуги будуть надаватися, починаючи з огляду, прийом тварин на огляд, вимірювання температури, загальний стан тварини. Потім, якщо будуть виникати проблеми, або стерилізація, то у нас є операційна, де можна це робити, – розповідає ветеринарний лікар зооцентру “Тритон” Олег.

Зооцентр “Тритон” може здивувати не лише дорослих, а й дітей, оскільки тут безліч птахів, різні види гризунів, а також є різноманітні рибки, як травоїдні, так і хижаки. За потреби домашнього улюбленця можна замовити. Консультанти зооцентру порадять та проконсультують у будь-якому питанні.

– Треба вирішили, яку рибку ви хочете, якщо ви хочете Цикліду тримати, то треба акваріум, треба пісок, фільтр. Астронатусу – треба акваріум 250 літрів, і їх можна тримати тільки парно. Це дуже агресивна риба, – каже консультант зооцентру “Тритон” Іван.

Працюватиме зооцентр “Тритон” щоденно без вихідних від 10.00 до 20.00. Також слідкувати за новинками магазину можна на сторінках у мережі Фейсбук та Інстаграм.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK