Файне місто

«Від серця до серця»: тернопільські волонтери зібрали рекордну суму

600 волонтерів долучилися до збору коштів у рамках благодійної акції «Серце до серця». Відтак, вдалось зібрати понад 315 тисяч гривень. Загалом же, за 12 років проведення акції, волонтери зібрали 1 млн. 312 тисяч гривень.

ТЕМА: ПІДБИЛИ ПІДСУМКИ 13-Ї БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ»

Тепер у Тернополі зможуть завчасно виявляти вади слуху. Для Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні закупили нове сучасне обладнання. Це апарат, завдяки якому лікарі зможуть діагностувати хвороби, у тих дітей області, які мають проблеми зі слухом. Лікування здійснюватиметься безкоштовно.

МАРІЯ ШМЕГЕЛЬСЬКА, ЛІКАР ОТОЛАРИНГОЛОГ, ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ: «Придбали обладнання за кошти, які збирали в рамках акції «Серце до серця». До неї долучилось близько 600 волонтерів – учнів шкіл, студентів, членів молодіжних та дитячих громадських організацій».

Пожертвував кошти і Голова Тернопільської ОДА Степан Барна. Він перерахував свій одноденний заробіток. Загалом акція відбувається вже 13-й рік поспіль.

АРСЕН ЛЯХОЦЬКИЙ, ПРЕДСТАВНИК ВБФ «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ» У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ: «Цьогоріч під час акції «Серце до серця» вдалось зібрати понад 315 тисяч гривень. Це рекордна сума для області за всі  роки проведення заходу. В Україні це 5-й результат».

Кращі волонтери акції, які зібрали найбільші суми, влітку зможуть взяти участь у сплавах річкою Дністер та відвідати музичний фестиваль «Вудсток-Україна». Загальна сума зібраних коштів у Тернопільській області за попередні 12 років – 1 млн. 312 тисяч гривень.

Сергій Балуцький Тарас Троян і вся команда Т1

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK