Файне місто

“Весни не буде”: тернопільські синоптики повідомили невтішні новини

Весна відкладається на невизначений термін. На Тернопільщину насуваються похолодання. Варто очікувати мокрий сніг та ожеледицю на дорогах, а місцями навіть хуртовину. Передає канал Тернопіль1.

На Тернопільщину йде похолодання. У західних областях прогнозують близько 2-7 градусів морозу. З Польщі на Україну насувається холодний атмосферний фронт.

Завідувач сектору організації робіт гідрометцентру Тернопільської області Оксана Софінська каже, 23 і 24 лютого опади будуть припинятися. “На цей період істотних опадів ми не очікуємо і відбуватиметься ще більше зниження температурних показників. Вночі температура буде знижуватиметься до 6-11 градусів морозу, вдень будуть в межах 0-5 нижче нуля”, пояснює Оксана Софінська.

Потепліє в останні дні лютого, кажуть синоптики. На даний момент не варто говорити про вже стійкий перехід середньої добової температури повітря через нуль в бік підвищення, а це власне і називають “метеорологічною весною”, але ближче до кінця лютого все ж таки температурні показники більш суттєво зростуть і будуть достатньо комфортні, весняні погодні умови.

Тернополяни вже чекають тепла і навіть похолодання не може зіпсувати весняний настрій.

Через мокрий сніг та ожеледицю на дорогах пішоходів та водіїв закликають бути обережними.

Людмила Шуляка-Владика, Віталій Куземко

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK