Файне місто

“Веселі канікули з Богом”: як тернопільські школярі проводять своє літо

Християнське вчення, веселі ігри та нові друзі. У Тернополі при церкві святого апостола Петра завершився табір “Веселі канікули з Богом”. Яка головна ціль табору та за що його полюбили школярі – розкаже Оксана Рогачук.

“Веселі канікули з Богом” – табір для дітей у Тернополі, який організовують уже понад десять років поспіль. Тут діти різного віку грають цікаві ігри та вивчають катахизиси. Це християнське вчення, побудоване у вигляді питань-відповідей. Координатор табору при церкві святого апостола Петра розповідає, кожного року програму змінюють, аби діти знали якомога більше про церкву та християнство.

– Цьогорічно ми вибрали програму по чеснотах: віра, надія, любов, мудрість, мужність, справедливість, стриманість. І кожного дня діти мали змогу поглибити якусь християнську чесноту. І по цій чесноті були складені ігри, катехизації. Червона нитка кожного дня, по певній чесноті проходили, – каже координатор табору “Веселі канікули з Богом” у Тернополі Святослав.

Парафіяльний табір тривав протягом тижня. За цей час діти встигли знайти нових друзів та звикнути до такого дозвілля. Кожен знайшов заняття, яке припало йому до душі. Тому кажуть, нудьгувати не мали коли. Проведений час настільки запам’ятався позитивними емоціями, що наступного року теж обов’язково прийдуть.

Головне завдання цього табору- познайомити дітей ближче з Богом. І результати вже є. Отець Пантелеймон розповідає, при церкві проект реалізовують четвертий рік поспіль, за цей період значно більше дітей почали відвідувати богослужіння.

– З кожним роком є все більше дітей. Цього року є більше 400 дітей. Багато дітей залишається при церкві, ходять в різні спільноти, чи прислуга чи хори, також марійська дружина. І більше починають ходити до церкви. Є в нас дитяча служба Божа на 12 годину і бачимо, що кожного разу є більше дітей, – каже сотрудник парафії святого апостола Петра у Тернополі о. Пантелеймон.

Закінчили свої канікули з Богом діти святковим концертом для батьків, спільною молитвою та флешмобом із кольоровими фарбами.

Оксана Рогачук, Тарас Троян, Павло Верхолюк, Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK