Файне місто

«Вертеп» на передову, або як тернополяни військових заколядували

Тиждень на Сході провели учасники тернопільського осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Сокіл». Привітали військових зі святами вони в особливий спосіб, вертепом. Так хотіли показати бійцям, що про них пам’ятають.

МАКСИМ КУЗІВ, ГОЛОВА ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО ОСЕРЕДКУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «СОКІЛ»: «Бійці були дуже задоволені…» до «… знають що вони це роблять і для кого».

Така поїздка для учасників «Соколу» – перша. Тому вертеп вони готували дуже ретельно. Хотіли подарувати часточку свята тим, у кого його не має, хто далеко від рідних, але мужньо береже спокій усіх нас.

ОЛЬГА ГЛИНЯНА, УЧАСНИЦЯ ОСЕРЕДКУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «СОКІЛ»: «Коли ти бачиш щирі сльози на очах військових..» до «… приємно і трепетно».

Окрім військових, з вертепом націоналісти побували у школах та бібліотеках Бахмута, Лисичанська, Краматорська, Слов’янська та Покровська. Школярам вони розповіли про діяльність своєї організації. Також показали елементи фехтування на шаблях та заспівали їм українських пісень. Додому учасники «Соколу» поверталися у піднесеному настрої. Наступного року обіцяли повернутися ще.

Оксана Смільська, Оксана Задорожна.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK