Файне місто

Велопробіг українців Північною Америкою стартував із Лос-Анжелеса

Трансатлантичний велопробіг українців “Чумацький шлях до Північної Америки” через США та Канаду урочисто стартував із Лос-Анжелеса 22 травня.

Вело-чумаки протягом пробігу подолають понад 10 тис. кілометрів від узбережжя до узбережжя, завітають у понад 430 міст 25 штатів та провінцій США і Канади, повідомляє 5 канал.

“На даному етапі, у складі команди 7 хлопців та 1 дівчина – родом із Київщини, Херсонщини та Тернопільщини. Українці везуть із собою інновації, презентують Батьківщину на зустрічах із діаспорою, дипломатами, місцевою владою, локальними організаціями та велосипедистами”, – йдеться у повідомленні.

Як відомо, організатори пробігу вже потрапили у Книгу рекордів України за найдовший груповий пробіг під час попереднього соціального проекту – Благодійний велопробігу “Українці в Європі”, під час якого було подолано понад 11 тис. кілометрів.

Серед цілей нинішнього велопробігу: покращити імідж та впізнаваність України в Північній Америці, сприяти просуванню інноваційних українських проектів в США, Канаді, та в усьому світі, а також адресно допомогти тим, хто постраждав в результаті війни на Донбасі.

Зокрема, вело-чумаки демонструють дві велосипедні цікавинки із України: електробайк DelFast, що побив світовий рекорд, проїхавши без підзарядки 367 км та легендарний велосипед “Еней” виробництва заводу “Антонов”, завдяки якому українці здобули кілька світових перемог на велоперегонах.

Детальний маршрут велопробігу “Чумацький шлях до Північної Америки” можна переглянути тут.

Інформація щодо подій в точках маршруту (постійно доповнюється): https://bit.ly/2HExbnt.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK