Тернопіль

Вчителі та директори шкіл Тернополя виграли суд і не платитимуть штраф за роботу у карантин

25 директорів шкіл та дитячих садочків Тернополя виграли суд та не платитимуть штраф за роботу у “червоній зоні”. За попередньою інформацією, розглянуто 25 справ, які після слухання закрили за відсутністю складу адміністративного правопорушення. Про це повідомила суддя-спікерка Тернопільського міськрайонного суду Анна Мостецька.

суддя“18 адмінпротоколів тернопільський міськрайонний суд розглянув 8 жовтня. Ще 7 – раніше. Розгляди справ ще тривають.  – 8 жовтня 18 справ розглянув суддя Олег Холява. Інші судді також поступово здійснюють розгляди. Загалом розглянуто вже 25 справ. Всі вони були закриті за відсутністю складу адміністративного правопорушення. Не було такого випадку, щоб керівник навчального закладу був притягнутий до адмінвідповідальності за порушення правил карантину. У кожній справі свої особливості. Але загальна позиція усіх директорів шкіл та дитсадків полягає в тому, що вони не могли припинити роботу навчального закладу. Тому що постановою Кабміну у тій редакції, яка діяла на час складання протоколу, було заборонено учням відвідувати навчальні заклади, але аж ніяк не директорам шкіл обмежувати навчальний процес, – каже Анна Мостецька. 

Загалом, як повідомляє “Терміново”, на початку вересня у міськрайонний суд від правоохоронців надійшло 60 адмінпротоколів на директорів тернопільських шкіл та дитсадків, додає Мостецька. Справи про вчинення адмінправопорушення суд має розглянути в межах трьох місяців з моменту складення адмінпротоколу.

Нагадаємо, нещодавно міський голова Тернополя Сергій Надал під час ефіру у студії “Файного міста” наголошував на тому, що жоден із керівників освітніх закладів, на якого було складено протокол, не платитиме штраф. За словами очільника міста, справа перебуває постійно на контролі. Кожен із відповідачів забезпечений юридичною та адвокатською допомогою.

“Ми впевнені, що зможемо юридично довести у суді, що ці протоколи є незаконними. Ніхто з керівників освітніх закладів не нестиме відповідальності у вигляді штраф за те, що освітній заклад працював у період внесення Тернополя до “червоної” зони. Навіть те, що Уряд згодом прийняв рішення дозволити роботу навчальних закладів є доказом того, що свого часу ми зробили все вірно”, – повідомив Сергій Надал.

Нагадаємо, 3 вересня уряд вніс Тернопіль до “червоної” зони, відповідно до якої функціонування шкіл та дитячих садочків заборонене. У Тернопільській міській ради прийняли рішення не припиняти роботу освітніх закладів. Адже, за словами міського голови Тернополя, напередодні він отримав сотні звернень від тернопільських батьків з проханням не зупиняти роботу освітніх закладів і тому навчання у місті не припиняли. надалі. Єдиною та основною умовою є жорстке дотримання всіх карантинних вимог, рекомендованих МОЗом.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK