Файне місто

В ТНЕУ пом’янули Героїв Небесної сотні й розповіли історії з Майдану

Ірина Недошитко з числа тих освітян, хто у перші дні Майдану був у Києві. Туди з Тернополя поїхала разом зі студентами. Пригадує, і молодь, і викладацький склад ТНЕУ не могли стояти осторонь тих змін, які були в країні. Тоді усіх здивувало побачене – бруківка, вогонь, кров, але добре запам’ятались тернополянам очі протестувальників.

“Ми зорганізувались і поїхали всі разом на Майдан. Сказати, що не було страшно, то це нічого не сказати. Було страшно за життя тих людей, які були там. Але разом з тим ми розуміли, що не можемо залишатись осторонь. Ми були у вирі подій. Були на Інститутській, йшли на стадіон”, розповідає старший викладач кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавчства ТНЕУ Ірина Недошитко.

Сьогодні тернополянка разом з усією університетською родиною згадує подвиг тих, хто загинув на Майдані. Серед них працівник ТНЕУ Тарас Слободян. У “Музеї історії ТНЕУ” діє експозиція, яка нагадує про дні Революції Гідності. Тут лежить каска, яку привезли з Майдану та зібрані спогади учасників Революції.

На згадку про Героїв, які загинули на Майдані Незалежності працівники ТНЕУ розвісили паперових ангелів. Таким чином долучились до міжнародної акції.

Сергій Балуцький, Тарас Троян

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK