Файне місто

В Тернополі вулицю назвуть на честь загиблого 15-разового чемпіона світу з армспорту

Назвати одну з вулиць на честь Андрія Пушкаря – таку петицію подали тернополян ще 10 грудня. На звернення містяни уже отримали відповідь – тож невдовзі на сесії міської ради приймуть остаточне рішення. Яку вулицю планують перейменувати та що про Андрія Пушкаря розповідають його знайомі? Про це у сюжеті Тернопіль1.

Петиція “Назвати одну із вулиць на честь Андрія Анатолійовича Пушкаря”. Її автор Олег Філь розповідає, тернополяни в лічені дні підтримали звернення до міської ради. Пан Олег переконаний, воно й не дивно, бо Андрій Пушкар не лише багаторазовий Чемпіон з армспорту, а й людина, яку поважали в усьому світі. Тож Олег Філь вирішив увіковічнити пам’ять спортсмена, щоб про нього продовжували говорити й наступні покоління. “Андрій дуже мотивував молодь. Він виховав багатьох чемпіонів. Його вихованці виступають на професійному рингу в Україні та закордоном. І назвати вулицю – це найменше, що ми можемо зробити для нього”, додає автор петиції, спортсмен Олег Філь.

Понад 200 медалей та 7 кубків, 15 разів Андрій Пушкар ставав чемпіоном світу та 16 разів — Європи. Віктор Мацикур,товариш Андрія, розповідає, навіть в країнах Азії чи Африки знали прізвище Пушкар. Тож 14 листопада звістка про автокатастрофу шокувала не лише спортивний світ. Загинув рукоборець у 33-річному віці.

“Коли Андрій їхав на турнір, на який він не доїхав, то його суперник сказав: “Андрій мені не програв, він просто не приїхав на турнір. Тож, цей пояс я не маю права забрати. Цей пояс я віддам його сину Леву, пояс має бути в сім’ї Пушкарів. Андрій непереможний”, пригадує начальник управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА Віктор Мацикур.

Віктор Мацикур впевнений, петицію реалізують. Наразі у міській раді вирішили присвоїти вулиці “Проектна-209” в житловому районі “Південний” назву “Андрія Пушкаря”. Тож залишився останній етап – розгляд проекту на сесії міської ради та голосування. У рідному Кременці про чемпіона теж пам’ятають. Містяни подали петицію й також просять назвати на честь спортсмена одну з вулиць рідного міста Андрія Пушкаря.

Тетяна Муран, Оксана Задорожна

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK