Тернопіль

В Тернополі відбувся унікальний освітній захід, який об’єднав фахівців зі всієї України

На один день Тернопіль став освітнім центром України. Педагоги з різних куточків нашої країни приїхали до ТНВК “Школа-Ліцей №6 імені Назарія Яремчука” для того, аби відвідати унікальний захід.

Тут започаткували всеукраїнський освітянський клуб “Шості школи”, в рамках якого до Тернополя приїхали десятки вчителі для того, аби обговорити сучасні освітні тенденції та поділитися досвідом. Окрім гостей зі Львова, Стрия, Хмельницького завітали педагоги з Кривого Рогу та Олександрії. Повідомляє Т1 Новини.

Пані Інна приїхала до Тернополя з Олександрії. Вона – заступник директора тамтешньої школи №6. Сьогодні жінка разом з іншими колегами зі свого навчального закладу приїхала до Тернополя для того, аби обмінятися досвідом з колегами і обговорити сучасні освітні тенденції.

– Є що перейняти, будемо запроваджувати в себе в закладі. Вражає те, що діти надзвичайно зацікавлені і будемо також слідкувати за тим, аби наші дітки йшли до школи із задоволенням, раділи кожному дню і хвилинні перебування у закладі, – розповідає учасниця заходу з Олександрії Інна Камінська.

Зустріч представників шкіл під номером №6 відбулася у стінах ТНВК “Школа-Ліцей №6 імені Назарія Яремчука”. Сюди приїхали освітяни з різних куточків нашої країни. Пані Уляна на такому заході – вперше, тому каже: вражена рівнем організації дійства.

– Зараз можна знайти будь-яку думку в інтернеті, але все ж таки краще подивитися на те, як ця думка працює, запозичити та розвинути її більше вже для себе. І поділитися своїми думками, – каже учасниця заходу з Кривого Рогу Уляна Плахотник.

Впродовж зустрічі для гостей заходу підготували святкову програму та майстер-класи, на яких педагогам розповідали про інноваційні підходи до проведення уроків та ділилися цікавими ідеями для позакласних заходів. Також вчителі 6 школи розповіли про традиції, які є в закладі. Одна з них – проведення нічних квестів для випускників.

– Я захоплена саме роботою і організацією системи роботи в цій школі. Я дуже багато для себе взяла. Бо це готова модель, яку можна поширювати на всі школи України. Бо це дійсно нормальна українська школа. Я щиро вдячна за запрошення і тому буду всі м рекомендувати відвідати цю школу, – каже учасниця заходу з Олександрії Зоя Яготін.

Зробити навчальний процес цікавим та пізнавальним – це одна з головних цілей заходу. Адже школа це не лише уроки і домашні завдання, а й цікаве дозвілля і дружня атмосфера.

Христина Луцик, Антон Марчевський, Павло Верхолюк, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK