Файне місто

В Тернополі мешканці одного із будинків скаржаться на підтоплення і сміття на дитмайданчику

Вода у підвалі, сміття на дитячому майданчику та знищена дорога. Саме такі проблеми турбують жителів на проспекті Злуки.

Люди втомились від таких умов та просять аби ці питання якомога швидше допомогли вирішити. Детальніше про проблеми знає Оксана Рогачук.

Так пан Борис показує нам, як затопило підвал будинку на проспекті Злуки, 23. Чоловік обурюється, вже близько двох місяців не може потрапити у власне підвальне приміщення. Вода завдала значних збитків. Жителі побоюються, що у таких умовах зовсім скоро можуть розвинутись шкідливі мікроби.

Чоловік каже, не розуміє, чому сусіди не б’ють на сполох, щоб відповідні служби вирішили це питання.

– Ще в червні місяці я хотів піти до свого підвалу і не міг підійти, бо там залита вода. Тут ще не було по сходах, а вже туди заходити у наше відділення. Я не міг просто зайти, – каже мешканець будинку на проспекті Злуки, 23 Борис Салабчук.

Пані Ольга, теж живе у цьому будинку. Розповідає, дана проблема існує вже протягом кількох років. Неодноразово її намагалися вирішити, проте марно.

– Колись йшла в нас теплотраса. На даний час її обійшли кругом нашого будинку, але проблема в тому, що постійно підтоплює. Неодноразово проводили ремонтні роботи, але що перестане підходити тоді знову. Хотілось би, щоб належно це вже зробили, – каже мешканка будинку на проспекті Злуки, 23 Ольга Вегера.

Підтоплення будинку це не єдина проблема, яка турбує мешканців. Люди скаржаться, неналежне облаштування місця для смітників та повністю розбита дорога у дворі завдають великого дискомфорту.

– Хотілось би, щоб зробили дорогу. Друге, щоб з тим мусорником зробили лад. Бо як вітер і ворони розносять те все по території. Діти граються і майданчик близько, – каже мешканка будинку на проспекті Злуки, 21 пані Галина.

Та все ж, мешканці будинку на проспекті Злуки, 23 сподіваються, відповідні служби та влада міста звернуть увагу на їхні проблеми та скоро вирішать питання як підтоплення будинку, так і належного утримання прибудинкової території.

Оксана Рогачук, Тарас Троян, Павло Верхолюк, Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK