Файне місто

В Тернополі діє унікальний музей з незвичними експонатами

“Музей історії грошей” у Тернополі. Унікальну експозицію можна побачити у Тернопільському національному економічному університеті. Банкноти і монети, представлені тут використовували ще у І-ІІІ столітті нашої ери. Серед експонатів доволі рідкісні гроші часів Римської Імперії, Київської Русі, грецьких міст Північного Причорномор’я. Передає Т1 Новини.

В музеї “Історії грошей” проводять екскурсії усім першокурсникам вишу та усім охочим. Декан факультету банківського бізнесу Богдан Адамик  розповідає, що тут часті гості – школярі. Каже, вони в захваті від експозиції.

Потрапити до музею на екскурсію доволі просто, достатньо лиш зареєструватися на сайті вишу.

Такий незвичний музей в Тернопільському національному економічному університеті діє кілька десятків років. Заступник декана факультету банківського бізнесу ТНЕУ Василь Ткачук розповідає про його засновника, на жаль, уже покійного. Ідея виникла у колишнього працівника ТНЕУ, який мав власну колекцію монет і грошових знаків.

Музей “Історії грошей” поповнюється постійно новими експонатами. Тернополяни, які мають цікаві банкноти і хочуть аби їх побачили інші, можуть віддати їх до музею.

Оксана Смільська, Тарас Троян, Віталій Куземко, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK