Тернопіль

В Тернопільській “Перемозі” діє виставка Богдана Ткачика

ткачикВ Українському Домі “Перемога” свої роботи представив відомий у краї художник Богдан Ткачик. Окрім презентації картин митця, друзі і рідні привітали його з тим, що Президент України призначив Богданові Ткачику звання “Народний художник України”, повідомляє Доба.

— Я не можу не оцінити внесок, який сьогодні зробив пан Богдан — популяризацію Св. Амфілохія Почаївського, роботу на Даниловій горі. Також зараз варта спільна робота художників, які відзначили бій на Лисоні. Я думаю, що цю подію потрібно відсвяткувати на високому рівні. Вітаю вас із званням народного художника України. Будьте впевнені, що держава цінує тих людей, які творять дивовижні речі протягом життя, — звертається голова ОДА Степан Барна.

Діти, внуки та дружина прийшли підтримати Богдана Ткачика і висловити свою гордість за те, що мають таку людину у своєму житті.

— Я дуже люблю свого батька і хочу подякувати в першу чергу за те, що він подарував мені такий світогляд. Те, що я в дитинстві мала можливість  на байдарках подорожувати і бути знайомою з багатьма відомими і невідомими художниками. З самого дитинства він не нав’язливо  формував особистість. Батько ніколи не нав’язував чогось, не диктував, не приказував, я завжди могла сама вибрати свій шлях, — розповідає донька Соломія.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK