Файне місто

В соцмережі просять допомогти знайти водія, який збив жінку у Підгородньому

Результат пошуку зображень за запитом "дтп"У соцгрупі Тернопільські Плітки Дмитро Цепенюк написав, що шукає водія, який збив його тітку, накричав на неї і не завіз в лікарню. Сталась пригода на зупинці громадського транспорту в селі Підгороднє. 

— Було скоєно наїзд на мою рідну тітку Світлану водієм автомобіля Mercedes Benz Sprinter 313 білого кольору з номерним знаком АО9787ВМ, якого попередньо звати Міша і він напевне підвозив товар до магазину на тій зупинці. Вона впала під буса і почала кричати, коли він зупинився то колесо було біля голови. Водій вийшов і почав її звинувачувати. Потім відвіз її додому, де вона переодягнулась бо була вся в крові через розбиття на тілі. Почекав її і мав відвезти в травмпункт першої міської лікарні, але не довіз і залишив її по вулиці Острозького. Вона будучи під шоком пішла на своїх двох до лікарні, — пише Дмитро Цепенюк.

В лікарні зі слів чоловіка у пані Світлани діагностували численні забої, перелом щелепи, вибиття зубів, струс мозку та підозру на розрив м‘язів ключиці, пише Доба.

— Прохання всіх хто міг бути свідком скоєного, зв‘язатися зі мною чи з моїми рідними, — пише Дмитро Цепенюк.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK