Тернопіль

Уже з 1 травня рух транспорту в Тернополі зміниться

Від сьогодні і до 23 квітня частково перекрили рух на вулиці Замонастирській, так званому “Горбатому мості”. По черзі перекриватимуть різні смуги руху.

Спочатку буде перекрита та смуга руху на мості, якою водії курсують від проспекту Степана Бандери в напрямку вул. Микулинецької. Під час проведення ремонту водіям доведеться від просп. Степана Бандери проїжджати вулицею Татарською, далі лише через вулицю Глибоку та вулицю Дівочу, не заїжджаючи на міст. Через міст їхати зможуть лише ті транспортні засоби, що курсують від вулиці Микулинецької і вул. Князя Острозького (так званої «Рогатки»), далі необхідно буде повернути на вулицю Дівочу або на вулицю Глибоку». Під час проведення поточного ремонту шляхопроводу, працівники ТОВ «Тернопільмостобуд» заплановали замінять два аварійних деформаційних шви. Оскільки під мостом проходить колія, роботи з ліквідації аварійності проводитимуться виключно у денну пору доби.

Як повідомляють у відділі технагляду міської ради рух транспорту буде проводитися по коліях. Першою перекриють колію в напрямку вулиці Микулинецької. Заплановано провести заміну двох аварійних деформаційних швів. Оскільки під мостом проходять залізничні колії, ремонтні роботи проводитимуть лише дообіду. Ремонт є нагальним, адже вже з 1 травня у місті розпочнеться капітальна реконструкція Гаївського шляхопроводу, а об”їжджатимуть водії через Горбатий міст.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK